Kim Jesteśmy

Rozlewnia gazu zlokalizowana jest w Rybniku, wyposażona jest w nowoczesne urządzenia technologiczne. Duża powierzchnia zbiorników magazynowych gwarantuje ciągłość dostaw. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że Naszym klientom oferujemy kompleksową i terminową obsługę w zakresie dostaw gazu. Nasza rozlewnia gazu w Rybniku jest wyposażona w boks dla odbiorcy wraz z wyposażeniem stanowiącym magazyn butli zgodny z przepisami BHP i P-poż.

Wykwalifikowany personel dba o bezpieczeństwo i jakość produktu.

Rozlewnia gazu napełnia i prowadzi dystrybucję : butli o pojemnośći 11kg, butli o pojemności 33kg , butli turystycznych

Energia gaz dostarcza wysokogatunkowy gaz płynny na terenie województwa śląskiego i okolicznych województw na korzystnych dla naszych klientów warunkach po atrakcyjnych cenach.

Rozbudowana sieć punktów sprzedaży gazu w butlach, rozlewnia gazu, własne stacje Auto-gaz, baza magazynowa to podstawy funkcjonowania naszej firmy, dzięki którym możemy sprostać wymaganiom naszych klientów.

Proponowany przez nas gaz, jest nowoczesnym źródłem energii. Nie stwarza żadnych zagrożeń dla środowiska naturalnego i jest jednocześnie uniwersalnym, bardzo wygodnym w użyciu, ekonomicznym i alternatywnym względem innych nośników energii paliwem.

Zakres działalności firmy Energia gaz obejmuje :

 1. 1.

  sprzedaż gazu propan-butan w butlach dla odbiorców indywidualnych - poprzez sieć punktów sprzedaży oraz dla odbiorców hurtowych

 2. 2.

  sprzedaż gazu w butlach syfonowych przeznaczonych do napędu wózków widłowych

 3. 3.

  sprzedaż gazów technicznych

 4. 4.

  sprzedaż gazu na stacjach auto-gazu do pojazdów samochodowych

 5. 5.

  sprzedaż gazu luzem do celów grzewczych ( zbiorniki przydomowe )