Dla deweloperów

Dlaczego gaz płynny to optymalny wybór?

Gaz płynny to uniwersalne paliwo do zasilania systemów grzewczych w domach i przedsiębiorstwach. Systemy zasilane gazem płynnym działają bezobsługowo, co daje wyjątkowy komfort użytkowania. Co ważne, instalacja gazowa na zewnątrz bądź wewnątrz budynku może zostać wykonana tak, by w przyszłości można było podłączyć do niej gaz ziemny.

Współpraca z deweloperami

W ramach współpracy z firmami deweloperskimi oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zasilania gazem płynnym, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego. Nasi specjaliści przeprowadzą bezpłatną analizę sytuacji techniczno – ekonomicznej i zaproponują rozwiązania dopasowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta. W zależności od wyników analizy, możemy zarekomendować następujące rozwiązania:

– sieć gazową zasilaną z baterii zbiorników naziemnych bądź podziemnych, doprowadzającą gaz do każdego z budynków, przy którym zainstalowany jest indywidualny licznik gazu,

– indywidualne zbiorniki gazowe zasilające jeden bądź kilka domów,

– zainstalowanie baterii zbiorników oraz podłączenie ich do już istniejącej sieci gazowej, na okres oczekiwania na podłączenie gazu ziemnego.

Jak działamy

– Projektem i realizacją inwestycji zajmujemy się kompleksowo. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami instalatorskimi, z zachowaniem najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa.

– Oferujemy możliwość pokrycia kosztów inwestycji.

– Współpracujemy z deweloperem aż do momentu sprzedania inwestycji klientom końcowym.

– Podpisujemy indywidualną umowę z każdym mieszkańcem i z nim rozliczamy się za zużywany gaz. Oferujemy serwis instalacji, zapewniany przez doświadczonych specjalistów.

– Nasza wykwalifikowana kadra pracowników jest do Państwa dyspozycji w każdym momencie pracy nad inwestycją.

Korzyści dla klienta końcowego

Każdy mieszkaniec otrzymuje korzystną ofertę, a podpisując umowę z Energia Gaz:

– Zostaje podłączony do instalacji gazowej, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów związanych z jej wykonaniem.

– Posiada bezobsługowe i wygodne źródło energii.

– Korzysta z instalacji spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa, nad którą Energia Gaz sprawuje opiekę techniczną.

Zachęcamy do kontaktu na samym początku inwestycji.

Im wcześniej zostanie zaplanowana sieć gazowa, tym więcej możliwości technicznych będziemy mogli Państwu zaproponować.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!